On-line jídelníček

Jídelníček na míru

 

Zdravou stravou a fitness se profesně zabývám od roku 2013.

 

Mé nutriční vzdělání je od NutriAcademy, kde jsem nejprve absolvovala rekvalifikační program Poradce na výživu o délce 145 vyučovacích hodin, poté jsem si vzdělání rozšířila o zaměření na Sportovní výživu pro sportovce profesionály. A jelikož jsem často mimo poradnu, poté, co jsem nasbírala dvouletou praxi s osobními konzultacemi, zaměřila jsem se na pomoc na dálku a vytvořila propracovaný systém jídelníčků on-line. Mám spoustu klientů nejen v České republice, ale i rozuteklých daleko za hranice. S klienty udržuji kontakt a vždy se je snažím navést do zdárného konce a spokojenosti.

A o čem jídelníček ode mě vlastně je? 

Dala jsem stopku nudným jídlům bez fantazie! Jídla, která vidíte na mých stránkách se mohou ocitnout i v jídelníčku na míru pro vás, stačí vědět, jak na to! A já vás to naučím! Snídat si vafle, lívance, na oběd kuře na paprice nebo hamburger ve zdravé verzi, no nezní to skvěle?

Jídelníček se skládá v úvodu z objasnění Vaší problematiky a odůvodnění mého nastavení přímu v jídelníčku. Dále je zde popsána strategie pohybu a stravy tak, aby jste ze svých aktivit s pomocí jídla dosáhli maximálních výsledků, ať už jde o redukci nebo nabírání svalové hmoty. Pokud jste necvičící jedinec a máte chuť začít, doporučím vhodné cvičení právě pro Vás! Pokud již cvičíte, vysvětlím, jak důležité je zaměřit pozornost právě na jídla okolo tréninků.

Obsahuje 5-6 chodů, dle toho, jak máte dlouhý den.

Naleznete zde 10 variant od každého, tzn. 10 snídaní, dopoledních svačin, obědů, odpoledních svačin, večeří a druhých večeří včetně receptů pro přípravu. Je to taková malá kuchařka šitá na váš kalorický příjem. Jídla lze libovolně kombinovat, jíte, na co máte chuť! Ukázku více jídel naleznete na této stránce dole.

Jídelníček není časově omezený, jakmile máte chuť na změnu, je možnost přikoupit si rozšíření jídelníčku, kde si vybíráte recepty již sami dle svých chutí. Cena je 300,- za 10 receptů.

Jídelníček Vás má naučit, jak správně jíst, jak má jídlo na talíři vypadat a jak si jej správně poskládat. Jakmile si osvojíte tyto návyky a pochopíte, co tělo potřebuje, jídelníček můžete odložit a dál kráčíte svobodně.

Spolu s jídelníčkem zasílám Manuál k vysněné postavě, kde naleznete hromadu informací ohledně toho, jak tělo funguje a co potřebuje, aby bylo spokojené a Vy s ním.

V ceně jídelníčku máte moji on-line podporu po dobu 3 měsíců, můžete se mě ptát na věci, keré Vás zajímají ohledně stravy a cvičení, vše Vám velmi ráda vysvětlím a pomůžu pochopit 🙂

Ceny on-line jídelníčků

 

WordPress Tables

*Vytvořím společný jídelníček pro oba, vaříte stejné jídlo, jen dělíte na různé porce. A nejste v tom sami! Dotazník je potřeba vyplnit pro oba zvlášť, ke jménu doplnit jméno Vašeho páru.

Stačí vyplnit formulář a zaslat platbu na účet č. 2622282013/0800  a jakmile platba dorazí, kontaktuji Vás a dám termín, kdy jídelníček odešlu (cca do 20 dní).

 

Pokud je účet na jiné jméno než je to, pod kterým spolu komunikujeme, prosím o jeho uvedení do poznámky.

Děkuji za vyplnění,

Marcela

Formulář


  Zaměstnání (vyžadováno)
  sedavéaktivní

  Pravidelné sportovné aktivity (vyžadováno)
  anone

  Pokud máte chytré hodinky, uveďte, kolik kroků denně ujdete. Jestli mají funkci spálených kalorií, uveďte také.

  Chodíte spíš pěšky nebo jezdíte autem/ MHD?
  pěškyautem/MHD

  Jste kojící ženou?
  anone

  Pracujete na směny (vyžadováno)
  anone

  Přejete si do jídelníčku zařadit mořské plody?
  anone

  Upřednostňujete snídaně (sladké/slané/na střídačku)?
  sladkéslanéna střídačku

  Jste spíše zimomřivý typ nebo Vám bývá často horko?
  spíše zimomřivý typbývá mi horko

  O jaký jídelníček máte zájem? Klasický/ Expres se všemi potravinami/Vegetariánský/Bez laktózový/Bezlepkový/Párový:

  Nakonec potřebuji buď výstupy z nějakého měření tělesného složení, pokud máte, pokud ne, potřebuji fota ve spodním prádle (ze předu a z boku), abych viděla, jaké jsou Vaše problémové partie a na co se zaměřit - nikde nezveřejňuji.
   


   

  Platbu je potřeba zaslat dle výběru jídelníčku viz výše.

  Ukázka mých receptů, které se mohou ocitnout například právě v jídelníčku pro Vás!