Maderoterapie v Olomouci

Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.

 

Masáž dřevěnými nástroji je metoda pocházející z Kolumbie založena na použití anatomicky navrhovaných nástrojů ze dřeva, díky kterým je procedura 100% přírodní a hypoalergenní. Tato masážní technika je alternativou pro boj s odstranění celulitidy. Celý proces funguje díky spojení masážních dřevěných nástrojů s prohřívacím skořicovým olejem pro lepší prokrvení podkoží a je zárukou těch nejlepších výsledků.

 

Technika zahrnuje řadu pohybů, které se opakují s použitím dřevěné soupravy masážních nástrojů. Aplikováním těchto nástrojů na svaly, tukové zásoby a nerovnosti v podkoží stimulujeme lymfatický systém těla, který odplavuje nahromaděné toxiny. Podstatou je prokrvení problémových partii, kde nefunguje látková výměna a my jí touto metodou zpět nastartujeme.

 

Při této masáži se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

 

Pro odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků se stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus. Díky rozproudění metabolismu a lymfatického systému se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si jinak tělo ukládá do zásob.

Doporučuje se pro

uvolnění těla a mysli,

stimulaci lymfatického systému,

odstraňování toxinů,

urychlování metabolismu,

odbourávání celulitidy,

spalování tuků,

redukci celkového objemu, pasu, snížení objemu břicha,

eliminaci tukových usazenin nahromaděných na bocích,

napnutí stehen a nohou.

Kontraindikace

špatná srážlivost krve,

křečové žíly,

těhotenství,

deformity kůže (exémy, nezahojené jizvy atd.),

infekční virová, bakteriální a onkologická onemocnění,

je třeba hlásit alergii na skořici! – Použijeme jiný olej.

Doporučené opakování

  • První výsledky jsou viditelné již po 5–6 procedurách, nicméně je to velmi individuální a závisí to na stupni celulitidy.
  • Doporučená kúra je nejméně 10 masáží.
  • Doba jednoho ošetření je 60 minut. Cena za 60 minut je 800,-.