O Mně

Sport je pro mě drogou už pěkných pár let, jsem lektorkou TRX, HEATu, miluji kiteboarding, hory a k tomu vše, co s sebou nese kousek adrenalinu 🙂
Zdravou výživou se zabývám nyní 7 let, živit jsem se nutričním poradenstvím začala v roce 2015, jako lektorka působím ve fit centrech od roku 2013.
 
V roce 2020 jsem se stala Mámou, narodila se mi napůl řecká holčička Nikol. Vše se mi podařilo skloubit dohromady a díky její skvělé povaze jsem mohla v mé práci pokračovat.
 
Mé nutriční vzdělání je od NutriAcademy, kde jsem nejprve absolvovala rekvalifikační program Poradce na výživu o délce 145 vyučovacích hodin, poté jsem si vzdělání rozšířila o zaměření na Sportovní výživu pro sportovce profesionály.
 
Nyní mě můžete na cvičení potkat v Olomouci.
 
Jelikož často cestuji a jsem mimo poradnu, zaměřila jsem se na pomoc na dálku a vytvořila propracovaný systém jídelníčků on-line. Mám spoustu klientů nejen v České republice, ale i rozuteklých daleko za hranice. S klienty udržuji kontakt a vždy se je snažím navést do zdárného konce a spokojenosti.

Malá ukázka výsledků mých klientek

Zde můžete krásně vidět přeměny mých klientek při naší spolupráci, ať už s on-line jídelníčkem nebo s jídelníčkem s osobní konzultací. Hubneme, hubneme jídlem! A neuvěřitelně nás to baví! 

Certifikáty